The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Amerikan Teknolojisi Vote_lcapAmerikan Teknolojisi Voting_barAmerikan Teknolojisi Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Amerikan Teknolojisi Vote_lcapAmerikan Teknolojisi Voting_barAmerikan Teknolojisi Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Amerikan Teknolojisi

+4
Gehenna#
Asi Kraliçe
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
8 posters
YazarMesaj
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

Amerikan Teknolojisi Empty
MesajKonu: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 2:45 pm

Amerikalılar bir gün son teknoloji ürünü mükemmel bir uçak yapmışlar. Bu uçağı düşünmüş taşınmış ve Arabistan’da test etmeye karar vermişler... Ülkenin en iyi pilotuna vermişler uçağı... Uçak havada arıza yapmış. Arap telaşa kapılıp ne yapacağını şaşırmış bu durumda iken monitörde bir yazı çıkmış: "This is American technology, don't afraid." Arap biraz rahatlamış uçak düşerken aynı yazı birkaç kez daha tekrarlamış ve sağ sağlim inmiş adam... Düşünmüşler taşınmışlar elin Amerikanı yapar da biz niye yapmayalım ki? diye düşünmüşler ve aynı uçaktan imal etmişler ve ilk testi Amerikalılara yaptırmak istemişler.... Amerikan pilotu uçarken motorda sorun çıkmış ve uçak irtifa kaybetmeye başlamış... monitörde "don't worry this is arabic technology" yazmış.. neyse pilot rahatlamış... bu bizim uçak gibi demiş ve sakinleşmiş. Aynı yazı iki-üç kez daha çıkmış ve çakılmaya az kalmışken monitörde bir yazı daha çıkmış : " Repeat after me; eşhedünla ilahe illallah ve eşhedüennemuhammeden abdühü ve rasülühü"

Amerikan Teknolojisi 854580 Amerikan Teknolojisi 854580 ölcem yaaa
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 2:50 pm

ahahah biliodum bunu süper ya Amerikan Teknolojisi 187167
saol hayatım Amerikan Teknolojisi 36372
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 3:13 pm

ben yeni okudum valla Amerikan Teknolojisi 187167
rica ederim :)
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 9:33 pm

Ayyyyyyyyyyy koptum yaaaa süper...
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 1:42 pm

dimi dimi :D
Gehenna#
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Gehenna#

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 10:01 pm

Ahahaa süper saol canm Amerikan Teknolojisi 283550
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 10:22 pm

Asi Kraliçe demiş ki:
Ayyyyyyyyyyy koptum yaaaa süper...
Aynen Kahkaha
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 9:48 pm

yarıldım burda yemin ederim karnıma ağrı girdi Amerikan Teknolojisi 283550
ripiğğt aftır miğğ Amerikan Teknolojisi 499216
Dathrine™
Ucube
Ucube
Dathrine™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 10:11 pm

Amerikan Teknolojisi 283550 ay öldüm lan gülmekten haaahahahaa
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 3:44 pm

Beğenmenize sevindim Amerikan Teknolojisi 693163
Çekirge
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Çekirge

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 6:38 pm

Hahaha koptum Amerikan Teknolojisi 187167
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

MesajKonu: Geri: Amerikan Teknolojisi   Amerikan Teknolojisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm

kopma lan bağlayamam sonra Amerikan Teknolojisi 15653

Amerikan Teknolojisi
1 sayfadaki 1 sayfası