The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Bilgisayar Bağımlılığı Vote_lcapBilgisayar Bağımlılığı Voting_barBilgisayar Bağımlılığı Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Bilgisayar Bağımlılığı Vote_lcapBilgisayar Bağımlılığı Voting_barBilgisayar Bağımlılığı Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Bilgisayar Bağımlılığı

+4
[Mrs.Salvatore™]
RosaLie ™
Elena Salvatore™
[Özlem Salvatore™]
8 posters
YazarMesaj
[Özlem Salvatore™]
Moderatör
Moderatör
[Özlem Salvatore™]

Bilgisayar Bağımlılığı Empty
MesajKonu: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 12:44 am

1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız;
2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa;
3. Internet erişimi olmadığı icin annenizle haberleşemiyorsanız;
4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa;
5. Esiniz resti çekip "Hayır, bilgisayar yatağa giremez!" dediyse;
6. Bilgisayar masanızın sandalyesini bir klozetle değiştirmeyi düşündüyseniz;
7. Gülümsediğinizde basinizi yan çeviriyorsanız; :-)
8. Esiniz devamlı olarak evlilikte iletişimin önemini vurguluyorsa ve siz de bunun üzerine kendisine yeni Bir telefon hattı ve modem aldıysanız;
9. Kelime işlemcinizle birseyler yazarken her noktadan sonra "com" yazıyorsanız.com
10. "0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,..." diye sayıyorsanız;
11. Rüyalarınız 256 renkse;
12. Uyumaya çalışırken sleep(8*3600) diye düşünüyorsanız;
13. Asansöre bindiğinizde gitmek istediğiniz kata ait düğmeyi çift tıklıyorsanız.
Bu Internet işini biraz fazla abartmışsınız demektir.

Sanırım ben yaklaşmışım :D
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 12:52 am

bende bende :D saol bebeğim :D
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
[Özlem Salvatore™]
Moderatör
Moderatör
[Özlem Salvatore™]

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:08 am

rica ettim hayatım :) insanlar farkında olsun diye konu açtım :D
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:10 pm

Bilgisayar sandalyemi klozetle değiştirmeyi çok düşünmüştüm Kahkaha

Saol bebeğim Kahkaha
[Mrs.Salvatore™]
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:42 pm

aynen bende yaklaştım sanırım Kahkaha

saol kuşum :D
umut_han
Üst Yetkili
Üst Yetkili
umut_han

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 8:54 am

ya valla benim bağımlı olmam çok yakın annemler zorla kaldırmasa bunun başında yatıp kalkcam 8) 8) 8) teşekkürler :)

En son umut_han tarafından Salı Kas. 16, 2010 9:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:11 am

ben de bunların her biri var arada beni @ bile kovalıyo rüyada...

saol canım..
Çekirge
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Çekirge

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:04 pm

Hiçbiri yok bende (((:

Teşekkürler ((:
Dathrine™
Ucube
Ucube
Dathrine™

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Bağımlılığı   Bilgisayar Bağımlılığı Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm

bende bi tanesi var yaa :S demekki bağımlı değilim ben :D

Bilgisayar Bağımlılığı
1 sayfadaki 1 sayfası