The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Vote_lcapAşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Voting_barAşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Vote_lcapAşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Voting_barAşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm

2 posters
YazarMesaj
Stefan_Su
Ucube
Ucube
Stefan_Su

Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Empty
MesajKonu: Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm   Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 5:19 pm

Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Acii
Öykü:
Açık sarı saçları ve mavi gözleriyle çok masum ve güzel bir genç kızdır. İlk aşkı Yiğit'ten ayrıldıktan sonra karşısına çıkan Ozan'a delicesine, tutkun gibi aşık olur ama Ozan Öykü'yü terk eder. Öykü, iki kez aşk acısı yaşayınca aşktan kaçması gerektiğini düşünerek erkeklere nefretle bakar ve kalbini sıkı sıkı aşka kapatmaya 'HAZIRLANIR' 17 yaşında, İkizler burcu
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Demilovatoe
Yağmur :
Kahverengi saçlı ve kahverengi gözlü çok güzel bir kızdır. Gerçek aşkı asla bulamamıştır. Ailesini trafik kazasında kaybetmiştir. Öykü'nün en yakın arkadaşıdır. Öykü'nün acısına, kendi sıcaklığıyla çare olmaya çalışır. Onu asla yalnız bırakmaz. Aynı evde yaşarlar. Aynı zamanda da oldukça inatçı, süslü ve kolay sinirlenebilen biridir. Yağmur'a ise hiç sinirlenmemektedir. Her şeyi onunla paylaşır.17 yaşında, Koç Burcu
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Ozan
Ozan:
Sarı saçlı ve mavi gözlüdür. Öykü'den ayrılıp birkaç kızla çıkmayı dener. Ama kızların hepsinin yalan aşk olduğunu öğrenince artık çok geçtir. Öykü'yü çoktan kaybetmiştir. 17 Yaşında, Koç Burcu
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Halukpiyes
Özgür:
Siyah saçlı ve siyah gözlüdür. Dikkat çekecek şekilde yakışıklı ve kaslıdır.Yaşından da büyük gözükmektedir.Öykü ve Yağmur'un bulunduğu liseye yeni gelmiştir, onlardan bir yaş büyüktür ve Yağmur'dan çok hoşlanır. Aynı semtte de oturduklarını farkedince büyük bir mutluluk duyar ve Yağmur'a yaklaşmaya çalışır.18 yaşında, Kova burcu.
Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm 6585taylormomsenfansofg
Hazal:
Sarışın ve mavi gözlüdür.Öykü'yü sürekli kıskanır. Çok masum görünüşlüdür ama tam bir cadıdır. Bu masum görünüşüyle herkesi -Ozan'ı kandıran da odur- kandırır. Erkekleri kendine aşık eder ve kısa süre kullanıp atar..17 Yaşında, Boğa burcu..

1. Bölüm

Gitmişti. Yaşamım bitmişti. Beni öldürmüştü. Gidiyordu ama ben yine de acı dolu haykırışlarımı söyledim.
"Ozan.." Tükendiğimi hissediyordum. Artık eski Öykü olmayacaktım. Biliyordum. Yine yasa bürünecektim. Bundan önce de kandırılmıştım. Aşk bana göre değildi. Ama bu kez acımı dışarı vurmamam gerektiğini hissediyordum. Canım yanıyordu. İçimde tutacaktım ve canım yanacaktı. "Ozan." dedim tekrar. Son kalan gücümle.. Son sesimle. Oysa fısıltı gibi çıkmıştı sesim. Uzaktan dönüp son kez baktı. Elini sallamak için kaldırdı. Hıçkırıklara boğulduğumda, bunun kötü bir fikir olacağını anladı ve gitti.
Artık yaşamamın hiçbir anlamı yoktu.Mavi Ozan gitmişti.. Ona hep böyle derdim. Deniz gözlerine bakınca okyanusları hatırlardım.Hıçkırıklarım şiddetlendi.
Artık ölümle burun burunaydım.
Sanki bir uçurumdaydım ve dayandığım son taş düşmüştü. Şimdi minik bir toprak parçasında ya yaşayacaktım..
Ya da..
İkinci fikir aklıma oldukça cazip gelmişti. Ailem yoktu.
Aklıma Yağmur geldi. Canım arkadaşım.Sarışın meleğim.. Ben olmassam o da dayanamazdı. Ben hariç dayanacağı kimse yoktu.
Ama artık benim de yoktu.
Ozan da gitmişti.
Yaşamım gitmişti.
Ozan'a lanetler okudum içimden.
Bir gün pişman olsun Tanrım, pişman olsun. O zaman çok geç olsun. Tanrım!
Dualarımı içimden, acı haykırışlarımı dışarıdan yapıyordum.
Hıçkırarak yere çöktüm. Çimlere uzandım.
"Bir gün onu unutabilecek miyim ?" diye fısıldadım kendi kendime göz yaşlarımın ardından. "O da acı çekecek mi?" İçimi çekerek hıçkırıklarımı bastırmaya çalıştım.
Gökyüzüne tekrar baktığımda havanın kararmakta olduğunu farkettim. Yerden halsizce kalkıp eve yürümeye başladım. Doğruydu..
Şiddetle başlayan hazların sonu da şiddet olurdu.
Nefret, aşka dönüşürdü, ama şiddet uysallığa dönüşmezdi.
Zaten biz de kasıtlı bir araba kazasında tanışmıştık.
Onun beni nasıl etkilediğini düşündüm. Nasıl kalbimi çaldığını. Bunları düşünürken gözyaşlarım ellerimi ıslatıyordu. İçimden de ona lanetler okuyordum.
Yaşamımı elimden çalıp, beni yine ölü kız yapmıştı.
Bundan önce Yiğit'le de aynısı olmuştu.Yiğit de beni kandırmıştı. Artık kesinlikle emindim ki, aşk bana yaklaştıkça..
Aşktan kaçmam gerekiyordu.
Eve geldiğimi fark edince gözlerimi sildim. Yağmur beni böyle görmemeliydi. Ev arkadaşı olmamız iyiydi. Bana destek olabilecek tek kişim oydu.
Eve girdim ve Yağmur'un evin içinde sağa sola dolaşarak beni aradığını gördüm. Beni görünce şaşkınlıkla bakakaldı. Sonra gelip bana sarıldı.
"Ne oldu sana böyle?" diyip boynuma sarılınca tekrar hıçkırıklara boğuldum.

Ma Petite
İnsan
İnsan
Ma Petite

MesajKonu: Geri: Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm   Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:26 pm

ilk yorum :D

cnm karakterleri beğendim özellikle ozanı ve o yüzden ozanı ben alıyorumm Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm 809164

devamını merakla beklemekteyim (=

emeğine sağlık bitanemm Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm 284996
Stefan_Su
Ucube
Ucube
Stefan_Su

MesajKonu: Geri: Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm   Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:19 pm

Teşekkür ederim bir yorum daha olursa devam edicem =) Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm 972323
Ma Petite
İnsan
İnsan
Ma Petite

MesajKonu: Geri: Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm   Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:14 pm

tmm cnm (=

Aşktan Kaçtıkça. | İlk Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demir Demirkan - Aşktan Öte
» Fallen Angels//Meleklerin Savaşı/1.Bölüm
» 2.Sezon 9.Bölüm resimleri
» . Sezon 13. Bölüm “Children Of The Damned” SET
» 2.sezon 10.bölüm "Sacrifice" resimleri