The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Vote_lcapForumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Voting_barForumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Vote_lcapForumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Voting_barForumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?

3 posters
YazarMesaj
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Empty
MesajKonu: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 2:03 am

Arkadaşlar forumda arka plan gibi bazı yerlerin rengini değiştim nedeni bazı hareketsiz smileların etrafının beyaz olup kötü görünmesiydi aslında ben giryide sevmştm ama siz ne dersiniz böyle dha mı iyi oldu yoksa eskisi mi daha iyiydi??
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:10 pm

Bence böyle süper ben cok sevdim..
Sen yaparsında sevmem mi=)=)
Ma Petite
İnsan
İnsan
Ma Petite

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:16 pm

çok güzel böyle ya yazı yazarken fareyi görebiliyorum artık Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? 187167
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:19 pm

Evet sadece mesaj sayısı filan var ya onlara bakarken sasırıyorum o kadar ondanda birşey olmaz
Ma Petite
İnsan
İnsan
Ma Petite

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:20 pm

katılıyorum
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 8:24 pm

beğenmenize sevindim cnlrım Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? 36372
onu değiştirebilirim ben bakıyım umarm yerini bulabilirim Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? 36372
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?   Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:33 pm

bul bakalım o da kırmızı filan olsa ii olur=)

Forumun Yeni renklerini beğendiniz mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni nickler
» Yeni Yetkiler (: