The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Pinhani-Sebeb-i Sihri Vote_lcapPinhani-Sebeb-i Sihri Voting_barPinhani-Sebeb-i Sihri Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Pinhani-Sebeb-i Sihri Vote_lcapPinhani-Sebeb-i Sihri Voting_barPinhani-Sebeb-i Sihri Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Pinhani-Sebeb-i Sihri

YazarMesaj
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

Pinhani-Sebeb-i Sihri Empty
MesajKonu: Pinhani-Sebeb-i Sihri   Pinhani-Sebeb-i Sihri Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 1:13 pm

küçüktüm büyüdüm en sonunda
biri şarkı söylüyor ruhumda
kalbimin hızı o metronomda
sözleri bir bir çözdü beni
çözümler getirdi bana kendimi
derin uçsuz bu duygu bende yeni

esiyor kavak yelleri başımda
dostlarım da var aşkın yanında
hayatımda...
geçiyor zaman acımasız dönmez geri
'UMUT'um masallardaki gibi
sevse beni...

içimdeki sevinçlerden bizi sevdim ben
boşa değil gülüşlerden onu seçtiysem
yana yana hüzünlerden mutlu geldiysem
sebebi sihri peri masalda gizli...

Bu şarkı benden sevildiğini bilen çok sevdiklerime gelsin <3 Pinhani-Sebeb-i Sihri 972323

Pinhani-Sebeb-i Sihri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pinhani - Gözler Anlatır