The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
Forumumuzun Günlüğü  Vote_lcapForumumuzun Günlüğü  Voting_barForumumuzun Günlüğü  Vote_rcap 
Asi Kraliçe
Forumumuzun Günlüğü  Vote_lcapForumumuzun Günlüğü  Voting_barForumumuzun Günlüğü  Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

Forumumuzun Günlüğü

+5
Çekirge
Elena Salvatore™
[Mrs.Salvatore™]
ParadoX
NesSie ™
9 posters
YazarMesaj
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

Forumumuzun Günlüğü  Empty
MesajKonu: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 10:18 pm

arkadaşlar forumumuzda şimdiden birçok matrak üye var
zamanla da üyelerimiz artacak ve gülmek hepimizin boyun borcu :P
eminim hepimizin yaşadığı ilginç hikayeler vardır..
bu başlık altında o gün içinde yaşadığınız ilginç bir olayı ya da bir anınızı anlatabilirsiniz
gerçek günlüğünüzden yalnızca iki farkı olacak
birincisi günlüğe değil bize anlatıyormuş gibi yazacaksınız

ikincisiyse bu günlüğü annenizden ya da küçük kardeşinizden saklamak zorunda değilsiniz..

kolay gelsinn..

ah unutuyordum bir de kurallar var:
1) hakkında yazdığınız her hangi birisi hakkında kötü söz sarf etmeyeceksiniz.
2) Eğer annem ve kardeşim görmese de başkaları görür diyorsanız isimlerin birkaçını değiştirerek anlatabilirsiniz ama lütfen yalan yanlış şeyler olmasın..
3) demek isterdim ama aslında kurallar şimdilik bu kadar :lol!:

En son NesSie ™ tarafından Cuma Kas. 05, 2010 3:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ParadoX
Genel yetkili
Genel yetkili
ParadoX

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 1:25 am

İlginç şeyler çıkabilir :P
Kesinlikle ilginç şeyler çıkar :D
Ama başlığı değiştir istersen çnkü konuyla bağdaşması yok ;)
[Mrs.Salvatore™]
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 2:31 am

bencede canım başlığı değiştirsen çok daha güzel olur ilgi çeker :ççkfl:
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:05 pm

kızlara sordum onay verince onlar ben de öyle yaptım :pale:
zaten Vampires'den kastımız orda üyeler
ama karıştırılabilir görünüyosa değiştiriyim :D
ParadoX
Genel yetkili
Genel yetkili
ParadoX

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:43 pm

Yani karışabilir moddaydı..:D
Şimdi de iyi ama ;)
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 11:28 pm

esroşum böylede güzel diğeride güzel sen karar ver :D
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
Çekirge
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Çekirge

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 8:30 pm

[b][i]İlk be nyazıyorum sanırım :D

Ahh ahh günlük birader bugün ne güzel bir gündü (:

Onu unutmak için okuldan başkasına yazıp durdum Neredeyse anlayacaktı kendisini kestiğimi Anlasın birşey olmaz da ama 12.. sınıf Yok anlamasın :ehe:
Sonra bugün hiç Rabile kavga etmedim Ne güzeldeğil mi ? :ehe:
Gerçi bana :Z bu ifadeyi yolladı ama olsun Görmemezlikten geliyorum :ehe:

Haydı bağalım günlük bu kadar yeter Bay :ehe: :ehe:
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:36 pm

hahaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha
günlük birader mi Kahkaha Kahkaha
günlüğümüzün cinsiyeti belli değildi sayende belli oldu bebeğim Kahkaha Kahkaha
Çekirge
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Çekirge

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 6:01 pm

Ah günlük birader ahhh
Çok dertliyim. Biriyle uzun zamandır konusşuyorum. Bunu takmamaya çalışıyorum. Aman neyse.
Bugün abbam yüzünden iki beden büyük pantolon almak zorunda kaldım. ))):
Biraderim güzel günlüğüm ne yapacağım şimdi ben )):
Bol bol ).
Terapistim de yok morelimi düzelttsin Salka Osmanıye ye gıtmış (:
Şimdi olaydı "aman salla salash gezersin " derdi. Ben de salka ingilizce kelime mi o salaş işte derdim Gülerdik haha ((::
Off off yeter bu kadar Hadi bay ((:
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 7:46 pm

Ben de yazayım o zaman :D

Sevgili forumumuzun günlük kardeşi Kahkaha

" Olmayacağını bile bile kurduğum hayalimsin yine de. " cümlesini böylesine yaşamak çok sinir bozucu.

Bir yanım diyor kafasına vura vura anlat olanı !

Bir yanım diyor, beklediğine değecek.

Sınavlar da iyi başlamadıı..

Ne yapacağım bilmiyorum.

Bi' konuda daha çok kötü kafam karıştı..

Karışan karışana yaa bu nedir !

Her şey üst üste gelmek zorunda mı ! Forumumuzun Günlüğü  983959

Ay of neyse sustum ben günlük yazma adabını bilemem hiç saçmaladım çok Kahkaha
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 8:05 pm

Sevgili sır bilmemnesi işte..

ya da matematiğe bağlayarak

sevgili x kardeş ben y elemanı olarak bugün çoook işler yaptım...
Birini kovaladım.. sakatladım sakatlandım herşey var.. Hocayla karşılıklı otrdum sınıfta sohbet ettim. Okulun gıcık hocasıyla da konustum nasıl olduysa..

Arkadaşlarla çekiştirdik birilerini.. Yani bugün moral yutan eleman yoktu..

işte bu kadar öpüldün x elemanı=)
[Özlem Salvatore™]
Moderatör
Moderatör
[Özlem Salvatore™]

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:45 pm

Sevgili sana-neden-sırrımı-veriyosan-anlamadım günlük xD
Aslında ben günlük tutmayı falan bilmem ama baktım herkes yazmış özendim yazıyım dedim özenti gençlik Forumumuzun Günlüğü  505834
Bugün o kadarda ilginç bir gün değildi,oklda 2 kere aptal sarışın muamelesi gördüm ama onlar kısık ateşte pembeleşene kadar tarafımdan pişirildiler :D
''15-yaşında-hayatı anladığını-sanan-kız'' havalarına girmiyicem gerçekten zaten hayatı anlamaya meraklı değilim,hayat felsefem ''ye,iç,gez'' kesinlikle budur :D ve bugün kötü bi olay sonucu ayvaya da alerjim olduğunu öğrenmiş bulunuyorum xD ay çok içimi dökmek geldi ama elleirm yağlıydı klavyede full yağ oldu kesmem lazım hade kendine iyi bak görüşürmüyz bilemm :D
NesSie ™
Mega Moderatör
Mega Moderatör
NesSie ™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 10:22 pm

sevgili günlükcan Forumumuzun Günlüğü  12599
bugün senin de anladığın gibi netim tekrardan geldi Forumumuzun Günlüğü  12599
o kadan mutluyum ki kendimi camdan aşağı atabilerim Forumumuzun Günlüğü  12599
ama okul notlarım hayatımı mahvetmek için var olmuş gibi görevlerini sürdürüyorlar Forumumuzun Günlüğü  1955
ama ben her şeye rağmen biricik hayat arkadaşlarım -onlar kendilerini biliyorlar- hayata sımsıkı bağlandım. pamuk şekerim elimde bidaha da bırakmam Forumumuzun Günlüğü  12599
o kendini bilen kişiler:
sizi seviyorum birertanelerimmmmmm Forumumuzun Günlüğü  284996
şimdilik bu kadar günlük. izninle Aphrodite'im geldi onunla ilgilenicem.. Forumumuzun Günlüğü  531984
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 12:06 am

sevgili günlük
bugün çok karmaşık duygular hissettiğim bi gündü amaçsızda ordan oraya savruldum.ne hissettiğimi çözemiorum.
ama bugn güzel bişey oldu beni snir eden birisinden intikamımı aldım onu öyle bi göt ettimki sorma :D
şu an içimden hiçbişey yapmak gelmior misal logoyu upload edip eklemem lazım ama üşengeçim naparsın artık yarına :D belki yarında üşenirim ondan söz vermiorum:D birazdan çıkıcam yatmadan önce bişey yapmam gerekior ama inanırmsn çıkmayada üşeniorum :D neyse daha fazla yazamam zaten bu kadar yazmak bile nasıl yordu anlatamam hadi byy :D
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
Dathrine™
Ucube
Ucube
Dathrine™

MesajKonu: Geri: Forumumuzun Günlüğü    Forumumuzun Günlüğü  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 10:06 pm

enaaam dear diary ,

şimdi artist artist ingilizce başladığıma bakma devamını ingilizce yazarım ama canım heç istemiyoğğ.
bugün okulda dimitriylen bakıştık gene çocuk ya beni kalp krizinden öteki tarafa yollamak istiyo ya da benim onun bakışlarının altında titrediği göremeyecek kadar kör. :(
enaam bugün babam bi arkadaşımla konuşmalarımı gördü kızdı diye hehe ok dedim ona başka face açtım çok sevindirikim çünkülüm bitak candostlarım var orda canm: rahat rahat konuşabüleceğim k5k5k6
neyse bugün başka önemli bir şey olmadı yanımdaki güccüklük arkimin bana sinirli bakışlarının altında ezilerekten seni kapamak zorundayım :D o face bukuna gircekmişte bebem <3 hayden gorüşürük

p.s: anlamadığı kelime olan varsa sorsun :D:D:D

Forumumuzun Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KurbanLık Koyunun GünLüğü .D.D.D