The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
PSD'ler made in sepya :D xD Vote_lcapPSD'ler made in sepya :D xD Voting_barPSD'ler made in sepya :D xD Vote_rcap 
Asi Kraliçe
PSD'ler made in sepya :D xD Vote_lcapPSD'ler made in sepya :D xD Voting_barPSD'ler made in sepya :D xD Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

PSD'ler made in sepya :D xD

+2
Asi Kraliçe
'' [K]illeR~
6 posters
YazarMesaj
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

PSD'ler made in sepya :D xD Empty
MesajKonu: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 3:29 pm

İcon yaparken ortaya çıkan psdler PSD'ler made in sepya :D xD 283550

PSD'ler made in sepya :D xD Balksz1mo

PSD'ler made in sepya :D xD Balksz12tj

Buda ikisinin karışımı birşey :D

PSD'ler made in sepya :D xD Bludepsd

Edit:*alıntı layer yoktur :D
*isimlere aldırış etmeyin o ara özlemle konuşuodum normal yani xD *grup dışındaki layerlarla oynayabilirisiniz xD
Link???
İsteyene anacım xD

Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:20 pm

süperler bence
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 5:06 pm

bncede çok güzeller PSD'ler made in sepya :D xD 80132
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
umut_han
Üst Yetkili
Üst Yetkili
umut_han

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 7:29 am

süpersin zeeraa PSD'ler made in sepya :D xD 531984

link ver la baa PSD'ler made in sepya :D xD 531984 PSD'ler made in sepya :D xD 531984 PSD'ler made in sepya :D xD 531984

En son umut_han tarafından Çarş. Kas. 24, 2010 9:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:29 pm

Zeeraa :D çok güzel olmuş olom :D

Link isterim ben PSD'ler made in sepya :D xD 80132
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:04 pm

linkleri ylladım :D
umut_han
Üst Yetkili
Üst Yetkili
umut_han

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:48 pm

çok sağol zeeraaa PSD'ler made in sepya :D xD 531984
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:55 pm

Saol Zeeratoşum PSD'ler made in sepya :D xD 284996
Tuğba Hayley Salvatore™
V.I.P Üye
V.I.P Üye
Tuğba Hayley Salvatore™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 3:17 pm

Ohaaa bayıldım lannn! kızım sende yetenek var yeminle :D

Bende istiom ver bakem link :D
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 1:57 pm

PSD'ler made in sepya :D xD Redcherrypsd

RedCherryPSD

edit:grup içindeki layerlarla oynayarak resminize uygun hale getirebilirsiniz...
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 5:20 pm

Çok beğendimmm kiiii :D

Eline sağlık psikopatım :D
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:27 pm

saoll kii =))
bidene daa yaotım başardım ivit yaptım .d

PSD'ler made in sepya :D xD Ysilimmm9df7

Şekerrr xD
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:32 pm

Harbi şeker olmuş bu yalnız PSD'ler made in sepya :D xD 15653 PSD'ler made in sepya :D xD 284996

Ben bunları kaydediyorum ama kullanmak hiç akklıma gelmiyo ya ne kadar zekiyim PSD'ler made in sepya :D xD 499216

Özlemleştim iyice PSD'ler made in sepya :D xD 499216
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:33 pm

50 den fazla psdm var sen bana sor kullanımıuosun diye PSD'ler made in sepya :D xD 187167
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:36 pm

Her birine ayrı ayrı yapmak daha kolay geliyo ya :D :D
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:37 pm

evt öyle ama ben zaten action kullanıyorum psd kullanmıyorum ama hala psd indiriorm diskte yer kaplamktan başka bi işe yaramıolar xd PSD'ler made in sepya :D xD 499216
RosaLie ™
Üst Yetkili
Üst Yetkili
RosaLie ™

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:48 pm

O zaman sen benden daha zekisin zeeram PSD'ler made in sepya :D xD 499216 PSD'ler made in sepya :D xD 499216 PSD'ler made in sepya :D xD 499216
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: PSD'ler made in sepya :D xD   PSD'ler made in sepya :D xD Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:49 pm

tabiside her zaman her yerde PSD'ler made in sepya :D xD 505834

PSD'ler made in sepya :D xD
1 sayfadaki 1 sayfası