The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Mutlu Yıllar The Vampire Diaries Ailesi (:

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» En Son Mesajı Kim Atıcak?????
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:16 pm tarafından RosaLie ™

» Yeni Yetkiler (:
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:21 pm tarafından Asi Kraliçe

» Öğrenci Evine Hırsız Girerse
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:01 pm tarafından Dathrine™

» Anne baba farkı=)
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:53 pm tarafından Dathrine™

» Bilgisayar Bağımlılığı
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:49 pm tarafından Dathrine™

» Açıköğretim Sınavlarında Sorulan Komik Sorular :D :D
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:45 pm tarafından Dathrine™

» Amerikan Teknolojisi
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 4:08 pm tarafından Tuğba Hayley Salvatore™

» Nick Değişmek İsteyenler Buraya
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:57 pm tarafından Asi Kraliçe

» Sadece Türkiye'de görebileceğiniz birkaç şey.. :D
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 12:52 pm tarafından Asi Kraliçe

En iyi yollayıcılar
RosaLie ™
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vote_lcapVD çalışmalarım.... Yeniler için link  Voting_barVD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vote_rcap 
Asi Kraliçe
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vote_lcapVD çalışmalarım.... Yeniler için link  Voting_barVD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vote_rcap 
umut_han
ParadoX
Elena Salvatore™
Tuğba Hayley Salvatore™
Çekirge
Ma Petite
[Özlem Salvatore™]
NesSie ™

VD çalışmalarım.... Yeniler için link

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Empty
MesajKonu: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 5:18 pm

VD çalışmalarımı paylaşacağım yalnızca burda yenilerini yaptıkça eklarım :D

[VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Im3p6p
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Pwesley

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Paulw
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Paul2

(bunlarda rabişe yaptığm ama onun kullanmadığı imzalar hoh evet gönderme yapıorm rabiş :!: )
VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Lrmx

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Lrm2

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Lrm3

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Selenav

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Choice

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Delena

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Selena2

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Selena2kopyala

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Selena2kopyala2

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  63920281

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vd2

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Vd3

gördüğünüz çalışmalar ama olsun :D
yorumlardan sonra iconlar gelicek =))

En son '' [K]illeR~ tarafından Paz Ocak 02, 2011 1:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:51 pm

perfect bayıldım..

ellerine sağlık canım=)
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:52 pm

saol tatlım =))
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:54 pm

bbeğğm bunlar mükemmel bayıldım hele stefanla olunca hepten bittim :Ğ:

ayrıca nerden kullanmıomşm bide gönderme yapıyo buraya koymadım ama bşka yerde kullanıyorum ben :D
https://thevampirediaries.yetkinforum.com
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:55 pm

hiçbiyerde görmedim neresymiş o bşka yer :W
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:10 pm

Bne kullanırım sen dert etme=)
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:16 pm

ya mesela ağlayanki imzasını kullanıyorum ama nerde unuttum o kadar forum varki Kahkaha
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:17 pm

Ay rabiş ..

Ben bir ara tam müsait olayım o zaman koycam..

söz..
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:21 pm

sen benden imza istemştn yappmıştım akıl ya imzaya adam gibi bile bakmıor ord bi imzada senn adın yazıpo snki rabiş :W
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:23 pm

Ben istedim mi ki??
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:36 pm

sen diil rabiş xD
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:45 pm

gördüm ya onlarıda kullancam zati :D :D
kübram olayın senle bi alakası yok :D
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:20 pm

iconları istemiosnz gal,iba :D
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:03 pm

Tamam rabişim..

ben bi tanesini alıyorum ok?
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:03 pm

ok hacı ok :D
Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:07 pm

tamam birazdan imzama koycam=)
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:20 pm

tmm.. :D :d
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:44 pm

ikonları tabi istiyoruz bebeğim :D ayrıca ikon konusu açlımşkene designerim gördümü acaba iconlarımız eksik yapsan nasıl o
lar diyorum bide paylaşm dünyası kategorosi açıcam onada bi zahmet VD çalışmalarım.... Yeniler için link  501196 VD çalışmalarım.... Yeniler için link  499216
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:45 pm

olom lan böle sıra sıra gelmeyin ama ha xD
upload ederam birazdan ikonlşarı :D
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:34 pm

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Iconku+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon4o+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon5iy+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon6d

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon7ij+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon8+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon2g+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon3r

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon1kp+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon2nw+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon3o+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon4k+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon5l

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon6d+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon7q+VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon2r

VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Ninadobrevlakersgamedea

Asi Kraliçe
Üst Yetkili
Üst Yetkili
Asi Kraliçe

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:46 pm

uy uy uy çok güzeller ellerine sağlık
Elena Salvatore™
Lady Founder
Lady Founder
Elena Salvatore™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:43 am

hepsine bittim aşkısım ya ellerine sağlık VD çalışmalarım.... Yeniler için link  80132
umut_han
Üst Yetkili
Üst Yetkili
umut_han

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:10 am

zeeeeeeeeraaa bunlar süper VD çalışmalarım.... Yeniler için link  531984
'' [K]illeR~
Designer
Designer
'' [K]illeR~

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 1:47 pm

Yeni çalışmalara bakmak isteyenler

Buradan...
Dathrine™
Ucube
Ucube
Dathrine™

MesajKonu: Geri: VD çalışmalarım.... Yeniler için link    VD çalışmalarım.... Yeniler için link  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 9:48 pm

zeeraaağğm :D bunlar çok güzell VD çalışmalarım.... Yeniler için link  69205

ama istek alıyo musuun ?

VD çalışmalarım.... Yeniler için link
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PS çalışmalarım
» Kadın oldugunuz için sevinin=)
» Redd - Mutlu Olmak İçin
» Geri dönmek için TIKLAYIN James Blunt - In Flowers
» Ana Blackberry Torch 9800 için Vampire Diaries tema Oyuncular